spacer naam spacer
spacer
nieuws biografie links zoeken evenementen contact
spacer
home arrow biografie
Biografie PDF Afdrukken
woensdag, 1 februari 2006
Curriculum Vitae Magda De Meyer

Socialistisch volksvertegenwoordiger (sp.a-spirit) voor de kieskring Oost-Vlaanderen sedert 18 mei 2003.

Volksvertegenwoordiger voor het arrondissement Sint-Niklaas van 13 december 1987 tot 24 november 1991 en van 20 juli 1994 tot 21 mei 1995 en voor de kieskring Sint-Niklaas-Dendermonde van 23 juli 1999 tot 18 mei 2003.

Lid van de sp.a-spirit-fractie.

Geboren te Sint-Niklaas op 3 december 1954.

Licentiate in de germaanse filologie.

Gewezen vormingswerker ABVV.

Quaestor van de Kamer.

Gemeenteraadslid van Temse.

Ridder in de Leopoldsorde.



Lid van de volgende Kamercommissies:


als Vast Lid:


Commissie voor het Bedrijfsleven, het Wetenschapsbeleid, het Onderwijs, de Nationale wetenschappelijke en culturele instellingen, de Middenstand en de Landbouw


als Plaatsvervanger:

Commissie voor de Volksgezondheid, het Leefmilieu en de Maatschappelijke Hernieuwing

Bijzondere commissie "globalisering"

Parlementaire Overlegcommissie

Bijzondere Commissie voor het Reglement en voor de Hervorming van de parlementaire werkzaamheden

Commissie voor de Naturalisaties
home

sociale zaken
mantelzorg
volksgezondheid
dierenwelzijn
tewerkstelling
wetsvoorstellen
Waasland-Magda
Magda actief
consumentenzaken
leefmilieu
vragen in de kamer
Temse